MENU

Karolina i Marek

Para która poleca swoim znajomym fotografa to najlepsza rekomendacja pracy fotografa. Nie ma nic cenniejszego niż polecenie przekazane znajomym. Traf chciał, że w trakcje naszego pierwszego spotkania z Karoliną i Markiem minęli się na schodach właśnie ze swoimi znajomymi. Radości w powitaniu nie było końca (dziewczyny chodził do jednej szkoły, także mi się troszkę dostało bo już na dzień dobry narzeczeni byli w bardzo wesołym nastroju. W trakcje ustalania konkretów od razu byłem zadowolony. Na miejsce ślub wybrali kościół, który bardzo lubię – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – od razu wiedziałem dlaczego interesuje ich fotografia ślubna Puławy. A na miejsce zabawy weselnej Siwy Dym – oj jakie tam jest pyszne jedzenie.

Dużą odmianą dla mnie było życzenie Marka, że on też chciałby abym fotografował jego wizytę u fryzjera, to było trochę na przekór bo Karolina nie chciała, a Marek aby ją zmotywować zdecydował się na takie zdjęcia. Słowo się rzekło i proszę, są zdjęcia od męskiego fryzjera, są też Karoliny bo w końcu dał się namówić na wizytę fotografia ślubna Puławy u fryzjera i kosmetyczki. Wyszło to trochę śmiesznie, ale tak miało być. Jeśli miałbym w skrócie opisać historię ślubną Karoliny i Marka to nie potrafiłbym tego zrobić, zabrakło by mi całego dnia. Ale w kilku zdaniach napisze co mi się podobało: radość Karoliny i Marka, pomoc ich rodziny w przygotowaniach, wizyta u męskiego fryzjera, klasyczne sukienki Karoliny które w niczym nie przypominały sukien ślubnych z wielkim kołem, jarzębina jako dekoracja wpięta we włosy i pokój Majki, siostry Karoliny. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądała reszta zaprasza do obejrzenia galerii.

Plener ślubny jak w starożytnym Rzymie

Sesję ślubną zostawiłem na koniec, gdy tam jestem mam wrażenie, że przenoszę się do starożytnego Rzymu. Malownicze miejsce, akwedukty, dom mnicha i wiele innych obelisków. Nigdy nie spotkałem takiego parku na sesja ślubna Warszawa. Serdecznie polecam wszystkim aby wybrali się tam z rodziną pozwiedzać. Dodam, że niedaleko Bogusław Wołoszański kręcił uwielbiane przez wszystkich sensacje XX-wieku. Lubię to miejsce: wielki staw, akwedukt – można mięć wrażenie, że przenieśliśmy się do starożytnego Rzymu. Czy ja zbytnio fantazjuje? A czy fotografia ślubna Puławy musi być smutna, czasami przydaje się wśród uczuć, miłości i spontaniczności, dodać w kadrze jakiś ładny element.

Zdjęcia ślubne Puławy zrobione w klasycznym miejscu nie stracą swojego uroku bo las zawsze był i zawsze będzie. Trawa zawsze będzie zielona a jezioro, staw zawsze będzie miało swój urok. Dlatego tak lubię sesje zdjęciowe w plenerze, na łonie natury. Lubię też wianki zamiast welonów, akcenty nietypowych owoców jako dekorację. Karolina miała wpiętą jarzębinę we włosach. Zapraszam do obejrzenia całej relacji.

fryzjer Puławy fryzjer męski Puławy fryzjer Damski Puławy przygotowania ślubne fryzjer Puławy Joanna Solar makeup studio Infiniti Puławy Joanna Solar Puławy przygotowania ślubne Puławyzdjęcia z makeup Puławy suknia ślubna Puławy przygotowania panny młodej Puławy błogosławieństwo ślubne Puławy ślub w Puławach fotograf ślub Puławy fotografia ślubna Puławy zdjęcia ślubne Puławy fotograf ślub Puławy fotograf na ślub Puławy fotografia ślub Puławy zdjęcia ślubne Puławy fotografia WNMP Puławy fotografia ze ślubu Puławy ślub w Puławach fotografia ślubna Puławy fotograf Puławy fotograf na wesele Puławy zdjęcia wesele Puławy fotografia ślubna Siwy Dym fotograf wesele siwy dym fotograf na wesele Puławy zdjęcia ślub Puławy lokal na wesele Siwy Dym plener ślubny Puławy zdjęcia plenerowe Puławy sesja ślubna Puławy fotografia plenerowa Puławy sesja plenerowa Puławy sesja ślubna Puławy sesją ślubna w Puławach

Fotografia ślubna Puławy

Albert Guz

CLOSE MENU