MENU

To było straszne przeżycie…..

trafiłem w miejsce, które mnie onieśmieliło od samych drzwi. Oczywiście nie jako fotografa, tylko mężczyznę. A miało być tak pięknie…. ale zacznę od początku. Tego dnia wyjątkowo mój dzień pracy zaczął się o 9 rano. A trafiłem do istnego świata kobiet – Studio wizażu prowadzonego przez Agnieszkę Chełmońską. Już samo otwarcie drzwi mnie onieśmieliło: 12 stanowisk na których siedzą panny młode, świadkowe i inne panie. W większości wypadków jednocześnie przy stanowisku pracuje fryzjerka jak i wizażystka. Jednym słowem jednocześnie w salonie “piękności” znajduje się około 35 kobiet i ja sam 🙂 Oczywiście z tym strasznym przeżyciem to był żart, podobało mi się bardzo. Ale muszę Wam się szczerze przyznać, że w pierwszej chwili bałem się wejść do środka, jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie.

Z każdą godziną było jeszcze fajniej. Tego dnia na serio dobrze mi się fotografowało. Radość widoczna na twarzach Ani i Filipa była widoczna z daleka. W pamięci utkwiła mi rozmowa z księdzem tuż przed ceremonią, widać go na jednym ze zdjęć jak otwiera bramę dla auta. Oczywiście pomyliłem księdza z jakimś stróżem/kościelnym. I już się bałem, że będę miał z tego powodu kłopoty. Ale nic z tych rzeczy, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze w pięknym malowniczym kościele Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie. A po ceremonii zapraszam wszystkich na wspaniałą zabawę weselną. I tu kolejny raz sprawdza się powiedzenie, że to nie wielkość wesela jest najważniejsza. Ważniejszy jest klimat i dobra zabawa, a czy była dobra to oceńcie sami.

Uwielbiam taką zabawę, nie raz spotkałem się z tradycyjnym 400 osobowym weselem, na którym ludzie nie bawili się tak fajnie jak u Ani i Filia, a na koniec dodam, że fotografia ślubna Piaseczno Warszawa  w moim wykonaniu, pozwoli im zatrzymać “ten” dzień na zawsze.

 

Agnieszka Chełmońska foto studio Agnieszka Chełmońska wizaż przygotowania do ślubu Piaseczno ślub w Piasecznie przygotowania ślubne Piaseczno zdjęcia ślubne Piaseczno kościół Matki Bożej Różańcowej Piaseczno foto kościół Piaseczno fotografia ślubna Piaseczno fotografia ślubna Nadarzyn fotografia ślubna Jabłonna fotograf ślubny Zielonka zdjęcia ślubne Piaseczno fotograf ślubny Marki fotograf ślubny Piaseczno fotografia ślubna Zielonka hotel DeSilva fotograf na wesele Piaseczno fotograf na wesele Jabłonna fotograf na wesele Pruszków fotograf na wesele Tarczyn zdjęcia weselne Marki zdjęcia weselne Jabłonna zdjęcia weselne Pruszków zdjęcia weselne Wesoła zdjęcia weselne Warszawa fotograf na ślub Warszawa fotograf na ślub Piaseczno fotograf na ślub Wolomin fotograf na ślub Wesoła fotograf na ślub Nadarzyn fotograf na ślub Jabłonna fotograf na ślub Otwock wesele w hotelu Desilva

A na koniec zapraszam Was do obejrzenia innej sesji – w miejscu magicznym, tajemniczym i częściowo zapomnianym.

CLOSE MENU