MENU

Wielokrotnie zdarza mi się oglądać zagraniczne zdjęcia z sesji plenerowych moich koleżanek i kolegów po fachu. W pierwszej chwili efekt WOW, super, cudowne, ja też tam bym chciał pojechać. Ale powiem Wam co najbardziej urzeka mnie w tych sesjach. Najbardziej fascynuje mnie to miejsce, właśnie nic innego tylko miejsce, w którym nigdy wcześniej nie byłem. I to jest główny powód dla którego ta sesja jest dla mnie taka niesamowita. Owszem zdarzyło się, że zostałem “przekonany” przez moich klientów do sesji nad morzem lub w górach. Pisze “przekonany” bo zawsze z wielką radością jechałem w te miejsca i taką sesję traktowałem bardziej jak wspaniałą wyprawę niż pracę. Pojedyncze zdjęcia z tych sesji znajdziecie w moim portfolio.

Teraz Wszyscy pewnie myślicie, że to będzie kolejny wpis z sesją w górach lub nad morzem. Otóż nie, dla kontrastu chciałem Wam pokazać jak może wyglądać naturalna sesja plenerowa Warszawa w Waszym sąsiedztwie. Moi kochani, spróbujcie sobie wyobrazić: kawałek lasu, trochę piachu, trochę wody i zachód słońca. Rzeczy tak bardzo oczywiste, ale jakby dodać do tego zakochaną parę ślubną, ich radość i emocje, to połączenie tych wszystkich składników tworzy coś, co według mojego mniemania zrobiło sesję magiczną.

Tak, dobrze przeczytaliście naturalna sesja plenerowa Warszawa Ewy i Łukasza to sesja magiczna. A początek sesji wcale nie zapowiadał się tak obiecująco. To były ostatnie dni września, prognoza pogody dawał jasno do zrozumienia, że to ostatnie dni tegorocznego lata. Ponadto w drodze mieliśmy trochę problemów z autem. Ale ich emocje, spontaniczność i miłość uchwycone na zdjęciach naładowały moje akumulatory na kolejny rok. Sesja nie trwała długo, nie wymagała wielu kilometrów jazdy i przygotowań.

Tą sesją chciałbym Wam pokazać, że nie zawsze liczy się miejsce, a ważniejsze od tego są emocje i uczucia. Po niej mam tylko dwa życzenia do najwyższego: aby u wszystkich moich par było widać taką radość i miłość oraz zawsze takiego wspaniałego światła. Moich kochani, dajcie się ponieść emocjom, obejrzyjcie zdjęcia. A ja uczynię to z Wami jeszcze raz.

sesja plenerowa Warszawa zdjęcia plenerowe Warszawa zdjęcia plenerowe Garwolin zdjęcia plenerowe Lublin sesja plenerowa Garwolin sesja plenerowa Kozienice sesja plenerowa Legionowo sesja plenerowa Marki sesja plenerowa Pruszków naturalna sesja plenerowa Warszawa naturalna sesja plenerowa Garwolin naturalna sesja plenerowa Jabłonna naturalna sesja plenerowa Piaseczno naturalna sesja plenerowa Warszawa sesja ślubna Warszawa naturalna sesja ślubna Warszawa zdjęcia ślubne Warszawa naturalna sesja plenerowa Warszawa naturalne zdjęcia ślubne Warszawa naturalna zdjęcia ślubne Garwolin naturalna sesja ślubna Warszawa

CLOSE MENU