MENU

To był naprawdę piękny ślub.

A było ku temu kilka powodów. Przede wszystkim dawno nie spotkałem tak pogodnych i wesołych narzeczonych jak Aleksandra i Jakub. Fotografia ślubna Warszawa wykonywana właśnie dla tej pary była czystą przyjemnością. Trudno to opisać w tym momencie wiec napiszę tylko tak – oni się cały czas cieszyli i śmiali. Począwszy od przygotowań, a na weselu kończąc. Wesołych chwil nie zabrakło także w kościele i nie jest to zasługa Księdza Zbyszka, który potrafi każdą mszę odprawić na luzie. Radosny klimat Aleksandry i Jakuba nie opuszczał ich także w trakcje sesji plenerowej. Powiem Wam szczerze, że życzyłbym sobie aby każda moja para ślubna była taka.

Zawsze też podobały mi się śluby w stylu Boho, i to jest drugi powód o którym wspominałem Wam wcześniej. Ola i Jakub przemyśleli bardzo dokładnie te piękne dekoracje, subtelnie dobrane w tonacji jesiennej. Spójrzcie proszę na wystrój sali, dekoracje w domu i w kościele. Uwielbiam fotografować w miejscach , które mają swój klimat. Drewniane sale, obrazy na ścianach, dekoracje, wysokie sufity. Wiem, że w modzie są teraz surowe wnętrza z jasnymi ścianami i równomiernym oświetleniem jak np Gościniec nad Wisłą. Łatwiej się w tych miejscach fotografuje, ale mimo wszystko ja wolę zdjęcia w tym klimacie. Ciemne tło z delikatnymi ozdobami pozwala bardziej skupić się bawiących się gościach, a nie na dekoracjach. Przyznam Wam się do jeszcze jednej rzeczy. W mojej pamięci z tej sali na długo pozostaną patery zastawione pysznymi bezami, mniam :).

Na koniec nie mogło zabraknąć sesji plenerowej – klimaty bardzo mocno jesienne, bo to już listopad. I to widać, mgliste poranki, dużo wilgoci, jednym słowem jesień.  Ale było na tyle ciepło, że Aleksandra i Jakub spacerowali w ślubnych ubraniach kilka godzin i nie zmarzli. Fotografia ślubna Warszawa w tej pogodzie tworzy mroczny klimat. Pogoda zupełnie inna niż sesja ślubna w opuszczonej szklarni realizowana dla innej pary.  Ale tamta sesją odbyła się o zupełnie innej prze roku. Zapraszam do oglądania.

fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawa ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho ślub Boho

CLOSE MENU