MENU

Chrzest święty to pierwsza z ważniejszych uroczystości Waszego dziecka. Bardzo często to okazja aby Wasze dziecko mogli po raz pierwszy zobaczyć Wasi bliscy. To wielka uroczystość zarówno kościelna jak i rodzinna i warto by mieć z tego pamiątkę, którą można się cieszyć nawet po latach. Tą pamiątką są oczywiście zdjęcia, a Waszym zadaniem jest zadbać aby były naprawdę dobre. Czy zdjęcia zrobione komórką będą takie? Czy dacie radę zrobić taką pamiątkę samemu jednocześnie trzymając dziecko? Czy ktoś z rodziny będzie wiedział jak się ustawić aby sfotografować ceremonię która trwa krótką chwilę. To zadanie można powierzyć tylko profesjonalnemu fotografowi, który będzie wiedział jak wygląda cała ceremonia i kiedy można robić zdjęcia. Fotograf uchwyci to wszystko, o którym Wy nie będziecie pamiętać.

Chrzest Święty to nie tylko polanie główki dziecka wodą święconą. To dodatkowe obrzędy, egzorcyzmy które są tak samo ważne. Profesjonalny fotograf obserwuje też wszystko wokół bo widzi kościół z innej perspektywy. Bo przecież te zdjęcie będziecie pokazywać całej rodzinie i Waszemu dziecku jak dorośnie. Czy chcecie aby miało z tej uroczystości wspaniałą pamiątkę, którą być może będzie oglądać wspólnie ze swoimi dziećmi.

Zdjęcie na chrzcie to też przygotowania dziecka w domu, tylko tutaj dziecko czuje się pewnie, naturalnie i właśnie w domu powstają najbardziej naturalne zdjęcia samego dziecka. Chrzest święty to także przyjęcie na którym spotyka się cała rodzina. Warto mieć zdjęcia także z tego miejsca. Dopiero wtedy możecie powiedzieć, że macie prawdziwy reportaż fotograficzny z chrztu świętego Waszego dziecka.

Fotograf chrzest Puławy, Warszawa – Albert Guz, zapraszam.

CLOSE MENU