MENU
Z

Zapraszam do mojego portfolio

Fotografia tworzona z pasją

Cieszę się że tu trafiliście, zapraszam na chwilę do mojego świata fotografii. Znajdziecie tutaj wybrane zdjęcia z różnych kategorii, dzięki temu na szybko możecie zobaczyć jak postrzegam rzeczywistość która nas otacza.
Zapraszam do galerii ślubnej przepełnionej miłością i pozytywną energią. Zapraszam Was w góry, nad morze, do lasu lub zwiedzania architektury miejskiej. Aby spełnić Wasze marzenia chętnie zabiorę Was w taką podróż.

Zdjęcia ślubne to nie tylko sesja plenerowa, to także a może powinienem napisać przede wszystkim reportaż. To zdjęcia z tego dnia będą Wam przypominać jak wyglądali i się bawili Wasi bliscy, jak przystrojony był kościół. Jak udekorowana sala weselna. To zdjęcia które tworzą ślubne historie po latach będą Wam przypominać o emocjach, radości, zabawie i dobrych łzach. Dlatego zdjęcia ślubne powinny być jak najlepsze. Ponieważ ślubu nie da się powtórzyć. A dla mnie w tym dniu to Wy jesteście na pierwszym miejscu i robię wszystko abyście mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Wykonuje też zdjęcia na innych uroczystościach okolicznościowych tj. chrzest święty, komunia.

A na koniec niespodzianka – fotografia krajobrazowa, zapewne wiele osób zapyta po co? – to moje wyciszenie, odpoczynek dla mojego umysłu.
Nawet wtedy gdy trzeba iść kilka godzin w mroźny dzień aby wykonać jedno ujęcie.

CLOSE MENU