MENU

Moi drodzy,

zauważyłem, ze większość wpisów blogowych to reportaże. Tylko tutaj mam możliwość pokazać jak wygląda reportaż jednej pary i choć jest to materiał skrócony to jest on wystarczający aby było już widać jak wyglądał reportaż w moim wydaniu. Oczywiście nie oznacza to, że nie umawiam się na sesje plenerowe opuszczona szklarnia ślub Warszawa. Wręcz przeciwnie. A poszczególne zdjęcia z sesji plenerowych znajdziecie z zakładce portfolio. Mimo wszystko raz na jakiś czas chciałbym pokazać Wam całą sesję.

Całkiem niedawno oglądaliście reportaż z ślubu Moniki i Michała. A tym wpisem zapraszam Was na sesję plenerową. Naturalną sesję plenerową, z dala od zgiełku miasta. Tylko Para młoda i fotograf, choć mam nadzieje, że para się świetnie bawiła i zapomniała o mojej obecności. Na miejsce sesji wybraliśmy zwykłą polanę, taką najprostszą. Celowo nie chciałem jechać kilkadziesiąt, lub kilkaset km bo chciałem pokazać, że natura jest wszędzie piękna. Wystarczy trochę chęci, zakochana para ślubna i piękne polskie lato z cudownie świecącym słońcem. Moi drodzy wszędzie jest pięknie, czasami nawet 5 km od Waszego domu. Sesję wykonaliśmy na polanie obok pięknego lasu ale także w pobliżu jeziorka skąpanego w letnim słońcu oraz ….

No właśnie na koniec najlepszy kąsek.

Miejsce magiczne, tajemnicze, nieustannie poszukiwane przez innych. To miejsce jest jednocześnie takie zwykłe, ale także bardzo niezwykłe. To po prostu opuszczona szklarnia. Nie jest w użyciu już kilkanaście lat. Natura robi z tym miejscem co tylko chce. Wchodząc do środka mijamy starą kotłownię, które kiedyś odgrzewała szklarnię. To miejsce zmienia się z roku na rok. Niewielkie drzewka, które rosły w środku dziś dotykają czubka szklarni. To bardzo specyficzne miejsce na sesja ślubna w szklarni Warszawa. Wiele razy zastanawiałem się co się stało, że właściciel przestał ją użytkować. Opuszczona szklarnia ślub Warszawa – chciałbym to miejsce zachować na wieki tylko dla siebie.

A gdybyście chcieli zobaczyć jak wyglądał ślub Moniki i Michała to zapraszam w link

ślub w opuszczonej szklarni opuszczona szklarnia zdjęcia ślubne letnia sesją plenerowa opuszczona szklarnia opuszczona szklarnia ślub Warszawa naturalna sesją plenerowa Warszawa naturalna sesją plenerowa Lublin sesja plenerowa na łonie natury plener ślubny Warszawa sesja ślubna Łódź sesja ślubna Garwolin sesja ślubna Warszawa naturalna fotografia ślubna Warka naturalna fotografia ślubna Garwolin naturalna fotografia ślubna Warszawa

CLOSE MENU